Partnerzy

od 2019 roku jesteśmy w prestiżowym gronie

IBC Solar Preferred Premium Partner

Ze względu na dość ostry, podgórski klimat, panujący w naszym regionie (duże opady śniegu i częste silne wiatry), zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z niemiecką firmą IBC Solar, która jest europejskim pionierem na rynku fotowoltaiki od niemal 40 lat i której rozwiązania w obszarze systemów montażowych, oraz modułów fotowoltaicznych są w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez naszych klientów oraz coraz bardziej kapryśną naturę. Od 2019 roku jesteśmy w prestiżowym gronie IBC Solar Prefferred Premium Partner, co pozwala nam oferować usługi i sprzęt klasy premium w dostępnych cenach i z wydłużoną gwarancją. Zapraszamy do współpracy.

Instalacje fotowoltaiczne Komarno
Montaż instalacji fotowoltaicznych Jelenia Góra
Fotowoltaika Jelenia Góra

Fotowoltaika Jelenia Góra

Przez lata działalności nawiązaliśmy cenne kontakty biznesowe z wieloma podmiotami zarówno stricte związanymi z branżą PV, jak producenci modułów, inwerterów, konstrukcji, zabezpieczeń elektrycznych i okablowania, jak i firmami świadczącymi lokalnie usługi przydatne w działalności Solarprofit jak wynajem aut specjalistycznych, dźwigów, rusztowań, IT i wiele innych. Pozwala Nam to na świadczenie kompleksowych usług w dziedzinie fotowoltaiki.

Stawiamy tylko na sprawdzonych producentów

W naszych realizacjach stawiamy tylko na sprawdzonych producentów elementów instalacji fotowoltaicznych, aby utrzymać jakość usług na najwyższym poziomie. Są to firmy z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, które w razie potrzeby nawet po kilku latach będą w stanie wywiązać się z ustaleń zawartych w kartach gwarancyjnych.

Fotowoltaika Jelenia Góra
Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra
Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra